KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13989084
nr 1398 9084
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Flicka med älgkalv. Signerad, 22x30, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:04:28
20/5 12:21:32
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt